Hoşgeldiniz Bugün 12 29 2019

         Yayın ve Hizmet Hayatına 2013 Yılında başlayan websitemiz Günümüzde iyice zorlaşan ve karmaşıklaşan ve hayatımızın artık zorunlu üçlüsü haline gelen Başvuru, Sınav ve Tercih işlemleri hayatımızın her döneminde bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

          Bu üçlemenin çoğu zaman geleceğimizi yönlendirmesi hasebiyle hayatımızdan bazen büyük fedakarlık olan zaman ve paramızın büyük bir kısmını  bu üçlemenin bulunduğu alanlardan birine ( ALES, AÖF(Açıköğretim), LYS, YGS, Başvurular, Burslar, DGS, Egitim-Öğretim, Ehliyet Sınavı, KPDS,Kpss, KYK,Lise, POMEM(Polislik), SBS, Sınavlar, Sonuçlar, Sorular, Tercihler, ÜDS, Üniversite, Akademik takvim…)  mutlaka girmekteyiz ösymtr.net kurucuları olarak biz bu üçlemelerin çoğuna bir şekilde hazırlanıp girdik ve halada girmekteyiz . Ama çoğu zaman bu üçlemeler de problemler olmuştur.örnek olarak; üçlemelerin başlangıç bitiş tarihleri, gerekli belgeler evraklar, elimize geçen o kılavuzda bilmediğimiz hatta çoğu zaman alaka dahi kuramadığımız maddeler vs. vs. vs. daha saymakla bitiremeyeceğimiz bir sürü ayrıntılar. Biz sınavlarına hazırlanmaya çalışırken o kısıtlı ve stresli zamanlarda bunlarla uğraşıp vakit harcamanın hatta bir işlemi yanlış yapıp herşeyi tekrar baştan yapmanın sıkıntılarını ve ortaya çıkan vakit, nakit ve stres sıkıntısını bir nebze hafiflemek amacıyla, Elimizdeki tecrübeleri aktarmak ösymtr.net i kurma kararı aldık.

    Yukarıdaki içeriklerden de anlaşılacağı Üzere sitemiz sadece eğitim haberleri ve bilgileri üzerine kurulmuş özgün olan ve belli bir misyon üstlenmiş bir sitedir. Amacımız kimse ile rekabet değil. Sadece yukarıda açıkladığımız üçlemenin sıkıntılarını çekmek zorunda olan insanlara bu konular ile ilgi rahat ulaşabilecek şekilde açıklayıcı ve birçok tecrübeye dayanarak oluşmuş işlerini daha kısa sürede halledebilecekleri pratik ve özgün bilgiler vererek bir nebze olsun okuyucularımızın hayatını kolaylaştırmak ve işlerini kısa sürede halletmelerini sağlamaktır.

Dilerseniz www.osymtr.net e yazı göndererek sizde paylaşımcı olabilirsiniz ve sizde yaşadığınız zorlukları düşünerek başkalarının yaşamaması için onlara faydalı olmak amacı ile gönderdiğiniz yazılar uygun olursa sizin isminizle sitemizde yayınlanacaktır.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sitemizin Resmi sosyal medya sayfaları Aşağıda belirtilmiş olan adreslerdir Bunlar dışında oluşturulmuş olan korsan ve sahte adreslere hiç bir şekilde itibar etmeyiniz..

Sosyal medya Sayfalarımız  facebooklogo sayfamız,—-twitterlogo sayfamız,—- ve—-googlelogogoogle plus  sayfamızda bulunan sosyal medya hesaplarımızdan bizi  takip edebilir ve bu sayfalar aracılığı ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hakkimizda_res