Hoşgeldiniz Bugün 12 26 2019

2014 Trt Yardımcı Personel Alımı Duyurusu


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osymtr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Trt Genel Müdürlüğü 14 yardımcı personel alımı, Trt Memur alımı, Trt personel alımı, kalifiye yardımcı hizmet elamanı.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (kısaca TRT), Türkiye Cumhuriyeti’nin kamu yayıncılığı yapmakla görevli tek kuruluşudur. 1 Mayıs 1964 günü çıkan TRT yasasıyla kuruldu. 1990’ların başında ilk özel televizyon kanalı ve özel radyo kanalı yayına başlayana dek Türkiye’de radyo – televizyon yayıncılığı yapan tek kurum olarak hizmet verdi.

Trt iş başvurusu yaparak sizde güzel bir kurumda iş sahibi olabilirsiniz. Trt personel alımı haberlerinin, Trt eleman alımı haber  ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz.Trt insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

TRT Genel Müdürlüğü, kurumun ihtiyacı olan 14 kişilik, 12 ay süreli kalifiye yardımcı hizmet personeli alacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, TRT Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı, 14 kişilik 12 ay süreli kalifiye yardımcı hizmet personeli alınması için 3 Kasım’da ihale yapacak. Açık ihale usulü ile yapılacak ihalede, şartname 150 liraya satın alınabilecek.

 

Bir önceki yazımız olan KPSS Ortaöğretim Önlisans (lise-iki yıllık) Başvuruları 2014 başlıklı makalemizde KPSS önlisans başvuru için hangi bankalara para yatırılır, KPSS önlisans başvuru nasıl yapılır ve KPSS Ortaöğretim başvuru tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap