Hoşgeldiniz Bugün 12 26 2019

2014 Kpss Lise/ Ön Lisans Branş Sıralaması


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/osymtr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

26-27 Eylül 2014 Tarihlerinde yapılan Kpss Ortaöğretim/ Önlisans sınav sonuçları, Ortaöğretim/Önlisans branş sıralaması, Kpss robotu yayımlandı.

2014 Kpss Ortaöğretim/ Önlisans alanında 27-28 Eylül 2014 günü yapılan sınava katılan adayların mezun oldukları branş alanındaki sıralamaları Ösym tarafından yayımlandı.

Ortaöğretim alanında yaklaşık 1.700.000 adayın katıldığı, önlisans alanında ise 827 bin adayın katıldığı sınavın branş sıralaması bugün ösym tarafından yayımlandı.

Adayların branş sıralamalarını http://ais.osym.gov.tr/ adlı Ösym’nin resmi web sitesinden kimlik no ve şifre girerek öğrenebilecekler.

Bu uygulama ile adaylar kendi alanındaki sıralamayı görebilecek ve buna bağlı olarak tercih işlemlerini kolaylaştırabilecek. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımamaktadır. Her değerlendirme de Ösym ye kayıtlı bilgiler esas alınır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Yurtlar Kurumu Kredi ve Burs Kayıtları Başladı başlıklı makalemizde başbakanlık bursu, kredi başvurusu başladı. ve Kredi yurtlar kurumu burs ve kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum Yap